lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

instagram

facebook

AGNIESZKA
STYLISTA FRYZUR

Agnieszka

Fryzjer z blisko 20-sto letnim stażem pracy. Swoje bogate doświadczenie w branży z łatwością łączy z najnowszymi trendami. Jej konikiem są blondy we wszystkich możliwych odcieniach i konfiguracjach. W Elit | Spa specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach damskich, męskich oraz dziecięcych. Mimo doświadczenia chętnie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, które pomagają doprowadzać jej warsztat pracy do perfekcji.

GABRIELA
STYLISTA FRYZUR

Gabriela

Młoda, ale ambitna przyszła mistrzyni nożyczek oraz dusza artystyczna. Wita klientów z uśmiechem na twarzy oraz stara się doradzić w doborze fryzury oraz odpowiedniego koloru. Dobrze czuje się w koloryzacjach typu ombre / sombre, ale nie zapomina także o męskiej części klientów Elit | Spa. Podczas zabiegów dba o relaks klientów rozluźniając ich przyjemnym masażem skóry głowy, który pozwala na chwilę zapomnieć o codziennym pośpiechu

MARCIN
STYLISTA FRYZUR

marcin Orzech

Uśmiechnięty, pełen energii i pomysłów fryzjer z 13-letnim doświadczeniem. Prowadził własny salon fryzjerski przez 4 lata, a do niedawna swoje umiejętności rozwijał i doskonalił w londyńskich salonach. Jego mocną stroną są koloryzacje oraz strzyżenia damskie i męskie. Prywatnie lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie wędkując.

ANDŻELIKA
KOSMETYCZKA

Andzelika

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu na kierunku Kosmetologia. W branży kosmetologicznej pracuje od 2017 roku. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stylizacji paznokci, potwierdzonych certyfikatami. W Elit I Spa zajmuje się przede wszystkim manicure i pedicure oraz zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy.

JOANNA
KOSMETOLOG

J Zarembska

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywała w salonach urody i SPA m.in. w Warszawie i Krakowie. W Elit l Spa wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, rytuały SPA, masaże. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach zdobywając uprawnienia do wykonywania zabiegów takich jak Endermologia (LPG Alliance), laserowe usuwanie owłosienia (Soprano Ice Platinium), zabiegi redukcji zmarszczek oraz blizn (Emerge) oraz zabiegi bankietowe Geneo.

LIZA
KOSMETOLOG

Liza

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalnością kosmetologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w rzeszowskich salonach już podczas studiów. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów branżowych. W Elit|Spa zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy i ciała, manicure oraz pedicure. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do obsługi urządzeń, takich jak endermologia, lasery do depilacji i resurfersingu, usuwania blizn oraz redukcji zmarszczek.

IZABELA
KOSMETYCZKA

Izabela

Z zamiłowania stylistka paznokci, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure. Jest osobą ambitną i kreatywną. Swoją wiedzę zdobywała na licznych kursach i szkoleniach poszerzając zakres umiejętności o zabiegi oczyszczające oraz pielęgnacyjne twarzy, a także hennę brwi i stylizację rzęs. Prywatnie miłośniczka zwierząt - posiadająca kota o imieniu Winston.

EWELINA
WIZAŻYSTKA

Ewelina

W Salonie jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Jej pasją jest wizaż oraz makijaż – pomaga naszym klientkom poczuć się wyjątkowo i za pomocą makijażu wydobyć ich naturalne piękno. Doświadczenie i umiejętności zdobyła pracując jako wizażystka renomowanych luksusowy marek takich jak Sisley, Estee Lauder, Clinique, Guerlein. Relaksuje się spacerując ze swoim psem. Miłośniczka poezji współczesnej oraz kolekcjonerka zegarków.

KAROLINA
RECEPCJONISTKA

Karolina

W Elit | Spa jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Odpowiada za tworzenie harmonogramów zabiegów oraz rozliczenia wizyt. Wspiera też działania marketingowe i reklamowe. Jest osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, także w międzynarodowym środowisku. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie grając w siatkówkę oraz podróżując.

MARZENA
DYREKTOR GENERALNY

Marzena

Pierwsze doświadczenia związane z branżą beauty zdobywała w jednej z warszawskich agencji reklamowych, zajmując się obsługą oraz wizerunkiem największych światowych marek kosmetycznych na gruncie polskim. Związała się z branżą PR-ową, w międzyczasie z sukcesem rozwijając własną markę usługową w branży kosmetycznej, prosperującą dziś w systemie franczyzowym. W Elit | Spa odpowiedzialna za działania związane z zarządzaniem, marketingiem, obsługą klienta oraz rozwojem. Prywatnie pasjonatka aktywnego stylu życia.

Profesjonalizm i rezultaty nie zależą wyłącznie od wykwalifikowanych specjalistów, ale również od najlepszych jakościowo kosmetyków i sprzętu.