lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

instagram

facebook

Dr n. med. ANDRZEJ
LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Andrzej

Absolwent i Doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym, ponad 10 lat kierował pracą w Oddziale zabiegowym. Aktualnie wykonuje głównie operacje chirurgiczne w obrębie głowy i szyi w Oddziale Laryngologii. Ukończył renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging aktywnie uczestniczy w Szkoleniach i Kongresach o charakterze Międzynarodowym. W zabiegach medycyny estetycznej wyznaje minimalizm i eksponuje naturalne piękno. Jakość zabiegów gwarantuje wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Prywatnie aktywny sportowiec - Mistrz Polski i multimedalista Igrzysk Lekarskich.

LIZA
KOSMETOLOG

Liza

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalnością kosmetologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w rzeszowskich salonach już podczas studiów. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów branżowych. W Elit|Spa zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy i ciała, manicure oraz pedicure. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do obsługi urządzeń, takich jak endermologia, lasery do depilacji i resurfersingu, usuwania blizn oraz redukcji zmarszczek.

KAROLINA
KOSMETOLOG

Karolina Kosmetolog

Absolwentka kolegium medycznego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku kosmetologia. Aktualnie kontynuuje swoją ścieżkę edukacyjną na poziomie magisterskim. Chętnie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, które podnoszą poziom wiedzy oraz kwalifikacje. W Elit|Spa głównie zajmuje się manicure i pedicure oraz stylizacją brwi i rzęs, jednak w przyszłości planuje poszerzyć swoje kwalifikacje o zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

KARINA
STAŻYSTKA KOSMETOLOG

Karina

Studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalnością kosmetologii estetycznej. Kosmetologia jest jej pasją. Ciągle pogłębia swoją wiedzę w tym obszarze uczestnicząc w kołach naukowych, szkoleniach potwierdzonych certyfikatami, takich jak: kwasowa redukcja na niedoskonałości, mezoterapia mikroigłowa, zabiegi redukujące cellulit anti-age. Bardzo chętnie wykonuje zabiegi upiększające oprawę oczu oraz stylizację paznokci.

IZABELA
KOSMETYCZKA

Izabela

Z zamiłowania stylistka paznokci, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure. Jest osobą ambitną i kreatywną. Swoją wiedzę zdobywała na licznych kursach i szkoleniach poszerzając zakres umiejętności o zabiegi oczyszczające oraz pielęgnacyjne twarzy, a także hennę brwi i stylizację rzęs. Prywatnie miłośniczka zwierząt - posiadająca kota o imieniu Winston.

ADRIANNA
STYLISTA FRYZUR

Adrianna

Ada jest wulkanem pozytywnej energii, jej największą pasją jest fryzjerstwo, w którym kocha się ciągle rozwijać i doszkalać, szczególnie w koloryzacji. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania.

SYLWIA
STYLISTA FRYZUR

sylwia

Stylistka z kilkunastoletnim doświadczeniem, od 10-ciu lat związana z marką L'Oréal. Kochająca geometryczne cięcia, oraz zabawę kolorami.

KAMIL
STYLISTA FRYZUR

kamil

Inżynier z przypadku, fryzjer z wyboru. Ambitny pasjonat włosów zarówno długich, jaki i tych krótkich. Miły i pozytywnie nastawiony do ludzi.

DOMINIKA
STYLISTA FRYZUR

Dominika

Dominika ukończyła szkołę fryzjerską. Jest osobą spokojną, miłą i pełną optymizmu. W fryzjerstwie spełnia się już ponad 4 lata. Chętnie wykonuje koloryzacje, pielęgnacje czy strzyżenia damskie, ale jej największym zamiłowaniem są strzyżenia męskie.

JULIA
WIZAŻYSTKA / RECEPCJONISTKA

Julia

Julia jest osobą, która przywita Cię z uśmiechem w progu salonu, zadba o to żebyś czuła się przyjemnie i komfortowo w oczekiwaniu na swoją wizytę w Elit | Spa. Doradzi i zapisze na kolejne spotkanie. Julia to nie tylko recepcjonistka, ale również makijażystka prowadząca własną działalność, po dwustopniowym kursie wizażu. W planach na przyszłość dalsze szkolenia i kursy w zakresie makijażu. W wolnym czasie pasjonatka podróży, oraz prac twórczych tj. grafiki/plakaty, makramy, malowanie obrazów.

KAROLINA
RECEPCJONISTKA

Karolina

W Elit | Spa jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Odpowiada za tworzenie harmonogramów zabiegów oraz rozliczenia wizyt. Wspiera też działania marketingowe i reklamowe. Jest osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, także w międzynarodowym środowisku. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie grając w siatkówkę oraz podróżując.

MARZENA
DYREKTOR GENERALNY

Marzena

Pierwsze doświadczenia związane z branżą beauty zdobywała w jednej z warszawskich agencji reklamowych, zajmując się obsługą oraz wizerunkiem największych światowych marek kosmetycznych na gruncie polskim. Związała się z branżą PR-ową, w międzyczasie z sukcesem rozwijając własną markę usługową w branży kosmetycznej, prosperującą dziś w systemie franczyzowym. W Elit | Spa odpowiedzialna za działania związane z zarządzaniem, marketingiem, obsługą klienta oraz rozwojem. Prywatnie pasjonatka aktywnego stylu życia.

Profesjonalizm i rezultaty nie zależą wyłącznie od wykwalifikowanych specjalistów, ale również od najlepszych jakościowo kosmetyków i sprzętu.