lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

instagram

facebook

AGNIESZKA
STYLISTA FRYZUR

Agnieszka

Fryzjer z blisko 20-sto letnim stażem pracy. Swoje bogate doświadczenie w branży z łatwością łączy z najnowszymi trendami. Jej konikiem są blondy we wszystkich możliwych odcieniach i konfiguracjach. W Elit | Spa specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach damskich, męskich oraz dziecięcych. Mimo doświadczenia chętnie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, które pomagają doprowadzać jej warsztat pracy do perfekcji.

SYLWIA
STYLISTA FRYZUR

sylwia

Stylistka z kilkunastoletnim doświadczeniem, od 10-ciu lat związana z marką L'Oréal. Kochająca geometryczne cięcia, oraz zabawę kolorami.

PAULINA
STYLISTA FRYZUR

paulina

Jest uśmiechniętą pasjonatką fryzjerstwa. Jej mocną stroną są strzyżenia męskie oraz dziecięce, a także zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne. Jej atutem jest łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i sprawianie, że wizyta u fryzjera staje się dla nich kolejną zabawą. Swój wolny czas poświęca na sport i wizaż.

ZOFIA
KOSMETOLOG

Zofia

Licencjonowana kosmetolog, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, obecnie kontynuuje ścieżkę edukacyjną w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Nieprzerwanie doskonali swoją wiedzę w zakresie kosmetologii, zwracając uwagę na problemy dermatologiczne oraz pielęgnację skóry. Ma spore doświadczenie związane z epilacją laserową (Soprano Ice Platinum), modelowaniem sylwetki (Endermologia) i zabiegami pielęgnacyjnymi ( m.in Geneo, peelingami chemicznymi). Uczestniczka licznych szkoleń, targów i kongresów kosmetologicznych. Aktywnie śledzi trendy kosmetologiczne w oparciu o literaturę oraz prace naukowe.

LIZA
KOSMETOLOG

Liza

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalnością kosmetologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w rzeszowskich salonach już podczas studiów. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów branżowych. W Elit|Spa zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy i ciała, manicure oraz pedicure. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do obsługi urządzeń, takich jak endermologia, lasery do depilacji i resurfersingu, usuwania blizn oraz redukcji zmarszczek.

IZABELA
KOSMETYCZKA

Izabela

Z zamiłowania stylistka paznokci, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure. Jest osobą ambitną i kreatywną. Swoją wiedzę zdobywała na licznych kursach i szkoleniach poszerzając zakres umiejętności o zabiegi oczyszczające oraz pielęgnacyjne twarzy, a także hennę brwi i stylizację rzęs. Prywatnie miłośniczka zwierząt - posiadająca kota o imieniu Winston.

JULIA
WIZAŻYSTKA / RECEPCJONISTKA

Julia

Julia jest osobą, która przywita Cię z uśmiechem w progu salonu, zadba o to żebyś czuła się przyjemnie i komfortowo w oczekiwaniu na swoją wizytę w Elit | Spa. Doradzi i zapisze na kolejne spotkanie. Julia to nie tylko recepcjonistka, ale również makijażystka prowadząca własną działalność, po dwustopniowym kursie wizażu. W planach na przyszłość dalsze szkolenia i kursy w zakresie makijażu. W wolnym czasie pasjonatka podróży, oraz prac twórczych tj. grafiki/plakaty, makramy, malowanie obrazów.

KAROLINA
RECEPCJONISTKA

Karolina

W Elit | Spa jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Odpowiada za tworzenie harmonogramów zabiegów oraz rozliczenia wizyt. Wspiera też działania marketingowe i reklamowe. Jest osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, także w międzynarodowym środowisku. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie grając w siatkówkę oraz podróżując.

MARZENA
DYREKTOR GENERALNY

Marzena

Pierwsze doświadczenia związane z branżą beauty zdobywała w jednej z warszawskich agencji reklamowych, zajmując się obsługą oraz wizerunkiem największych światowych marek kosmetycznych na gruncie polskim. Związała się z branżą PR-ową, w międzyczasie z sukcesem rozwijając własną markę usługową w branży kosmetycznej, prosperującą dziś w systemie franczyzowym. W Elit | Spa odpowiedzialna za działania związane z zarządzaniem, marketingiem, obsługą klienta oraz rozwojem. Prywatnie pasjonatka aktywnego stylu życia.

Profesjonalizm i rezultaty nie zależą wyłącznie od wykwalifikowanych specjalistów, ale również od najlepszych jakościowo kosmetyków i sprzętu.