lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

instagram

facebook

AGNIESZKA
STYLISTA FRYZUR

Agnieszka

Fryzjer z blisko 20-sto letnim stażem pracy. Swoje bogate doświadczenie w branży z łatwością łączy z najnowszymi trendami. Jej konikiem są blondy we wszystkich możliwych odcieniach i konfiguracjach. W Elit | Spa specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach damskich, męskich oraz dziecięcych. Mimo doświadczenia chętnie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach, które pomagają doprowadzać jej warsztat pracy do perfekcji.

GABRIELA
STYLISTA FRYZUR

Gabriela

Młoda, ale ambitna przyszła mistrzyni nożyczek oraz dusza artystyczna. Wita klientów z uśmiechem na twarzy oraz stara się doradzić w doborze fryzury oraz odpowiedniego koloru. Dobrze czuje się w koloryzacjach typu ombre / sombre, ale nie zapomina także o męskiej części klientów Elit | Spa. Podczas zabiegów dba o relaks klientów rozluźniając ich przyjemnym masażem skóry głowy, który pozwala na chwilę zapomnieć o codziennym pośpiechu

MARCIN
STYLISTA FRYZUR

marcin Orzech

Uśmiechnięty, pełen energii i pomysłów fryzjer z 13-letnim doświadczeniem. Prowadził własny salon fryzjerski przez 4 lata, a do niedawna swoje umiejętności rozwijał i doskonalił w londyńskich salonach. Jego mocną stroną są koloryzacje oraz strzyżenia damskie i męskie. Prywatnie lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie wędkując.

JUSTYNA
STYLISTA FRYZUR

Justyna

Zawsze uśmiechnięta, z poczuciem humoru. Stylistka z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej mocną stroną są upięcia okolicznościowe oraz strzyżenia męskie.
Dobrze czuje się w koloryzacjach typu ombre/sombre. Jej priorytetem podczas wykonywania zabiegów fryzjerskich są zdrowe i wypielęgnowane włosy.
W wolnych chwilach realizuje się artystycznie szkicując postacie..

ZOFIA
KOSMETOLOG

Zofia

Licencjonowana kosmetolog, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, obecnie kontynuuje ścieżkę edukacyjną w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Nieprzerwanie doskonali swoją wiedzę w zakresie kosmetologii, zwracając uwagę na problemy dermatologiczne oraz pielęgnację skóry. Ma spore doświadczenie związane z epilacją laserową (Soprano Ice Platinum), modelowaniem sylwetki (Endermologia) i zabiegami pielęgnacyjnymi ( m.in Geneo, peelingami chemicznymi). Uczestniczka licznych szkoleń, targów i kongresów kosmetologicznych. Aktywnie śledzi trendy kosmetologiczne w oparciu o literaturę oraz prace naukowe.

LIZA
KOSMETOLOG

Liza

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku medycznym ze specjalnością kosmetologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w rzeszowskich salonach już podczas studiów. Uczestniczka wielu szkoleń i seminariów branżowych. W Elit|Spa zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy i ciała, manicure oraz pedicure. Posiada potwierdzone certyfikatami uprawnienia do obsługi urządzeń, takich jak endermologia, lasery do depilacji i resurfersingu, usuwania blizn oraz redukcji zmarszczek.

ANDŻELIKA
KOSMETYCZKA

Andzelika

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu na kierunku Kosmetologia. W branży kosmetologicznej pracuje od 2017 roku. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stylizacji paznokci, potwierdzonych certyfikatami. W Elit I Spa zajmuje się przede wszystkim manicure i pedicure oraz zabiegami pielęgnacyjnymi twarzy.

IZABELA
KOSMETYCZKA

Izabela

Z zamiłowania stylistka paznokci, posiadająca kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu manicure i pedicure. Jest osobą ambitną i kreatywną. Swoją wiedzę zdobywała na licznych kursach i szkoleniach poszerzając zakres umiejętności o zabiegi oczyszczające oraz pielęgnacyjne twarzy, a także hennę brwi i stylizację rzęs. Prywatnie miłośniczka zwierząt - posiadająca kota o imieniu Winston.

EWELINA
WIZAŻYSTKA

Ewelina

W Salonie jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Jej pasją jest wizaż oraz makijaż – pomaga naszym klientkom poczuć się wyjątkowo i za pomocą makijażu wydobyć ich naturalne piękno. Doświadczenie i umiejętności zdobyła pracując jako wizażystka renomowanych luksusowy marek takich jak Sisley, Estee Lauder, Clinique, Guerlein. Relaksuje się spacerując ze swoim psem. Miłośniczka poezji współczesnej oraz kolekcjonerka zegarków.

KAROLINA
RECEPCJONISTKA

Karolina

W Elit | Spa jest osobą pierwszego kontaktu z klientem. Odpowiada za tworzenie harmonogramów zabiegów oraz rozliczenia wizyt. Wspiera też działania marketingowe i reklamowe. Jest osobą otwartą, lubiącą kontakt z ludźmi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta, także w międzynarodowym środowisku. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie grając w siatkówkę oraz podróżując.

MARZENA
DYREKTOR GENERALNY

Marzena

Pierwsze doświadczenia związane z branżą beauty zdobywała w jednej z warszawskich agencji reklamowych, zajmując się obsługą oraz wizerunkiem największych światowych marek kosmetycznych na gruncie polskim. Związała się z branżą PR-ową, w międzyczasie z sukcesem rozwijając własną markę usługową w branży kosmetycznej, prosperującą dziś w systemie franczyzowym. W Elit | Spa odpowiedzialna za działania związane z zarządzaniem, marketingiem, obsługą klienta oraz rozwojem. Prywatnie pasjonatka aktywnego stylu życia.

Profesjonalizm i rezultaty nie zależą wyłącznie od wykwalifikowanych specjalistów, ale również od najlepszych jakościowo kosmetyków i sprzętu.