lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

instagram

facebook

PROMOCJA
BON UPOMINKOWY

promo 1

Szukasz prezentu? Spraw osobie bliskiej przyjemność - podaruj bon upominkowy!

W naszej Ambasadzie możesz wykupić bon podarunkowy:
- na dowolną usługę dostępną w ofercie naszego salonu, lub
- na dowolna kwotę, dając tym samym osobie obdarowanej możliwość wyboru zabiegu.
Wszystkie nasze bony podarunkowe mają roczny termin ważności, co oznacza, że osoba obdarowana może go wykorzystać w dowolnym, najbardziej dogodnym dla siebie momencie.
Szczegółowe informacje: +48 510 390 000

PROMOCJA
PROSTOWANIE KERATYNOWE

promo 2

PROSTOWANIE KERATYNOWE z rabatem -15%

 

Piękne, wygładzone i proste włosy na lato teraz z dodatkowym rabatem. Efekt keratynowego prostowania utrzymuje się do 6 miesięcy. Pracujemy na keratynie roślinnej. Zabieg oparty jest na kompleksie aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi, których charakterystyka jest idealnie zbieżna z keratyną pochodzenia zwierzęcego. NIE ZAWIERA PARABENÓW, FORMALDEHYDU.

 

PROMOCJA
ZABIEG K-WATER KERASTASE

promo 3

Wykonując dowolną koloryzacje typu baleyage lub ombre/sombre - K-Water GRATIS

 

Do najpopularniejszych zabiegów koloryzacyjnych w naszym salonie, czyli baleyage oraz sombre dodajemy K- Water zupełnie za darmo. Zabieg ten to bestseller 2019 roku od Kerastase. Pozostawia włosy niczym taflę wody - lśniące, miękkie i wygładzone.

 

PROMOCJA
MEZOTERAPIA

promo 4

Mezoterapia igłowa lub mikroigłowa – 15%

 

Skóra Twojej twarzy szyi lub dekoltu potrzebuje ujędrnienia, wyrównania kolorytu lub dogłębnego nawilżenia? Nasze kosmetolożki dobiorą idealną ampułkę do Twoich potrzeb. Pracujemy na preparatach wysokiej jakości, wykazujących bardzo wysoką skuteczność m.in. Neauvia Hydro Delux, nagrodzonym Perłą Dermatologii estetycznej 2016 i 2017.

PROMOCJA
HENNA I REGULACJA BRWI

promo 5

Do przedłużania lub uzupełniania rzęs 1:1, 2-3D lub 4-6D - henna i regulacja brwi GRATIS

 

Zrezygnuj z makijażu latem i ciesz się piękną oprawą oka – przez cały sierpień do zabiegu przedłużania lub uzupełniania rzęs dodajemy pakiet henny z regulacją zupełnie za darmo.

PROMOCJA
MASAŻ KLASYCZNY

promo 6

Pakiet 3 masaży klasycznych 300 zł (zamiast 360 zł)

 

Masaż klasyczny trwa 60 minut i obejmuje całe ciało. Pakiet masaży ważny jest bezterminowo, możesz skorzystać z niego samodzielnie, albo podzielić się nim z najbliższą osobą.

 

PROMOCJA
ENDERMOLOGIA

promo 7

Endermologia LPG Alliance: 10 zabiegów + ubranko - 1  410 zł

 

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Endermologia może być stosowana jako zabieg pielęgnacyjny twarzy i ciała. Masaż połączony z podciśnieniem wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Efekty, jakie może przynieść endermologia zastosowana w odpowiedniej ilości serii, to odchudzanie, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, a w przypadku twarzy - poprawa konturu twarzy. W Elit | Spa pracujemy na jedynym oryginalnym urządzeniu do endermologii LPG Alliance.