lokalizacjaGaleria Pasaż Rzeszów, ul. Słowackiego 16

telefon510 390 000

DOSTĘPNE STANOWISKA
ZNAJDŹ OFERTĘ DLA SIEBIE

STYLISTA FRYZUR

  • Podstawowy zakres obowiązków
    - Strzyżenie
    - Przeprowadzanie zabiegów koloryzacji włosów
    - Stylizacja fryzur
    - Czesanie
    - Modelowanie
    - Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych
    - Profesjonalna obsługa klienta
    - Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
    - Współpraca z innymi pracownikami
  • Oczekujemy
    - Wykształcenia kierunkowego
    - Umiejętności fryzjerskich z zakresu strzyżenia, stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów
    - Dobrej organizacji własnego czasu pracy
    - Wysokiej kultury osobistej
    - Współtworzenia pozytywnego wizerunku firmy
  • Oferujemy
    - Podstawa + prowizja
    - Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach fryzjerskich
    - Pakiet socjalny
    - Pracę w nowocześnie wyposażonym i zarządzanym gabinecie

STYLISTA PAZNOKCI i/lub RZĘS

    - Wykonywanie manicure ze szczególnym uwzględnieniem manicure hybrydowego oraz żelowego
    - Umiejętność przedłużania paznokci na formie
    - Umiejętność wykonywania zdobień paznokci
    - Umiejętność pracy frezarką oraz cążkami
    - Wykonywanie przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi
  • Mile widziane
    - Umiejętność wykonywania pedicure
  • Wymagamy
    - Doświadczenia w wykonywaniu powyższych zabiegów popartego portfolio lub zdjęciami
    - Umiejętności pracy z klientem
    - Samodzielności oraz odpowiedzialności
    - Wysokiej kultury osobistej oraz pasji do pracy
  • Oferujemy
    - Bardzo dobre warunki zatrudnienia
    - Wynagrodzenie, na które składają się: podstawa + prowizja od wykonanych zabiegów + prowizja od sprzedanych kosmetyków
    - Atrakcyjny wewnętrzny pakiet socjalny
    - Jasne zasady pracy oraz współpracy

KOSMETOLOG

    - Wykonywanie zabiegów na twarz (m.in. zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające, peelingi chemiczne)
    - Wykonywanie zabiegów na ciało (m.in. depilacja laserowa, endermologia, masaże oraz rytuały)
    - Umiejętność wykonywania manicure i pedicure
    - Co najmniej kilkuletniego doświadczenia w branży kosmetycznej
    - Praktycznej umiejętności wykonywania ww zabiegów oraz obsługi sprzętów kosmetycznych(w tym podstawowych urządzeń typu hi-tech)
    - Umiejętności pracy z klientem oraz przeprowadzania konsultacji kosmetologicznych
  • Oferujemy
    - Szkolenia wprowadzające

sygnet color

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą̨ pracy prosimy o przesłanie CV z portfolio na adres
w tytule podając nazwę stanowiska.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).